درباره ما

PS Electric ltd. building
شرکت پی اس الکتریک با مسئولیت محدود (PS Electric LTD) ارایه دهنده خدمات مهندسی و انجام دهنده خدمات کامل از جمله: طراحی، تولید، تحویل، نصب و راه اندازی واحدها و خطوط و تأسیسات می باشد. این شرکت طراحی و تولید کننده تابلوهای برق فشار ضعیف، دستگاه های کامل توزیع برق 24 kV، پست های ترانسفورماتور پيش ساخته كمپكت با بدنه بتني می باشد.
شرکت پی اس الکتریک با مسئولیت محدود (PS Electric LTD) دارای گواهی های استانداردهای ISO 9001:2008، ISO 14001:2004 و BS OHSAS 18001:2007 از SGS با پوشش "طراحی، تولید و تحویل و سرویس پست های ترانسفورماتور کمپکت و دستگاه های کامل توزیع (تابلوهای برق)" است.
این شرکت همچنین دارای گواهی نامه ای از اتاق عمران بلغارستان پیرامون ثبت نام در کتب مرکزی و حرفه ای عمران برای اجرای ساخت و ساز با محدوده زیر می باشد:
- گروه سوم – ساخت و ساز زیرساخت انرژی،
- ساخت و ساز از کاتگوری یکم تا سوم.
بین مشتری هایی که با آنها کار می کنیم، شرکت های تولید برق، انتقال و توزیع برق، شرکت هایی با فعالیات مونتاژ الکتریکی، ساخت و ساز و تجارت هستند. در بین مشتریان مهم سرمایه گذاران خارجی، اجراء کنندگان ساختمان های مهم از لحاظ ساختاری، سرمایه گذاران بلغاری از بازرگانان کوچک و متوسط، شرکت های صنعتی و سازمان های عمومی جا گرفته اند.
شرکت پی اس الکتریک با مسئولیت محدود (PS Electric LTD) از طریق مرکز تولید در شهر شومن و دفتر نمایندگی در شهر صوفیا محصولات خود را به فروش می رساند.